Dom

Dongguan Hongyunda New Material Technology Co., Ltd.

profil firmy

Koncentrujemy się na rozwoju, produkcji i sprzedaży nowych folii termotopliwych, takich jak PES, TPU, EVA, PA, PO, PU, ​​winyl termoprzewodzący HTV itp. Nadają się do klejenia wnętrza samochodu, głośników, haftu odznaki, materiały skórzane, dodatki odzieżowe, materiały obuwnicze i elektroniczne rękawy ochronne itp.

Chiny Dongguan Hongyunda New Material Technology Co., Ltd. profil firmy 0

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

Dongguan Hongyunda New Material Technology Co., Ltd. znajduje się w Qingxi Town, Dongguan City, w prowincji Guangdong.Jest producentem specjalizującym się w produkcji, badaniach i rozwoju oraz sprzedaży nowych materiałów.Głównymi produktami są: folia TPU, folia klejąca na gorąco (PO, TPU, PES, PA itp.), produkty do formowania wtryskowego z różnych materiałów miękkich i twardych, kleje, samoprzylepne, sprzęt itp. Obecnie firma posiada 1000 pracowników, z roczną produkcją i sprzedażą 8000T, z rocznym przychodem ze sprzedaży prawie 200 milionów juanów.Firma zawsze przestrzegała zasady „najpierw jakość, najpierw klient, wysoka jakość usług i przestrzeganie umowy”.Dzięki wysokiej jakości produktom, dobrej reputacji i wysokiej jakości usług, produkty te są dobrze sprzedawane w prawie 30 prowincjach, miastach, powiatach i daleko Sprzedaj do Europy i Stanów Zjednoczonych, Wietnamu, Kambodży i innych krajów.Dedykowany do współpracy typu win-win z kupcami krajowymi i zagranicznymi, wspólnego rozwoju i tworzenia genialnych.

 

Dongguan Hongyunda New Material Technology Co., Ltd.
Dongguan Hongyunda New Material Technology Co., Ltd.
Dongguan Hongyunda New Material Technology Co., Ltd.
Dongguan Hongyunda New Material Technology Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : HYD

Ilość pracowników : 500~1000

Coroczne wyprzedaże : 100,000,000-250,000,000

Rok założenia : 2019

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Dongguan Hongyunda New Material Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Dongguan Hongyunda New Material Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Dongguan Hongyunda New Material Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Dongguan Hongyunda New Material Technology Co., Ltd. Certyfikaty